Popis:

   Penzión Šafrán je situovaný v obci Ždiar, priamo pod masívom Belianskych Tatier v nadmorskej výške 920 m .n.m. Čaká na vás výborná kuchyňa, skvelé jedlo, vkusné a čisté ubytovanie, či jazda na koni.

Poloha:

   Belianske Tatry patria medzi najkrajšiu časť územia Vysoké Tatry, ktorú možno objaviť priamo z okien penziónu Šafrán. Turisti tu môžu navštíviť množstvo náročných i menej náročných turistických chodníkov, alebo podniknúť krásny výlet do iných častí Vysokých Tatier. V lete môžu využiť predovšetkým možnosť turistiky, oddychu a obdivovania historických a kultúrnych pamiatok, v zime zase možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách a vnímanie panenskej prírody na bežeckých tratiach, ktoré sa nachádzajú v Monkovej doline a na hrebeni Spišskej Magury.

Voľné termíny:

{{dataAtr.range}} {{dataAtr.range}}

Vzdialenosti:

Poprad - 34 km
Košice - 146 km
Banská Bystrica - 147 km
Žilina - 172 km
Trenčín - 254 km
Nitra - 265 km
Bratislava - 359 km

Ubytovanie:

   Dvoj, troj a štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

Celková kapacita: 60 lôžok.

Vybavenie a služby:

   Reštaurácia, spoločenská miestnosť, detský kútik, biliard, stolný tenis, stolný futbal, sauna, ohnisko, prekrásny výhľad na Belianske Tatry a Spišskú Maguru,...

Šport a zábava:

   V bezprostrednej blízkosti penziónu sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk, napr. Strachan Skicentrum (200 m), lyžiarsky vlek Krasuľa (100 m), lyžiarsky vlek Bachleda (200 m), Skicentrum Strednica (700 m), Budzák LV (2000 m), Skicentrum Bachledová Dolina (4,5 km). Neodmysliteľnou súčasťou týchto stredisk je občerstvenie, umelé zasnežovanie, nočné lyžovanie, požičovňa lyží (snowboardov), alebo ski inštruktor. Preprava do vzdialenejších stredísk sa dá zabezpečiť skibusom.

Ďalšie informácie:

   Možnosti na pasívny, či aktívny oddych sú popri ubytovaní v penzióne Šafrán naozaj veľmi pestré počas celého roka, nech je to jar, leto, jeseň alebo zima. Z prírodných zákutí Vám poskytnú nezabudnuteľný zážitok turistické chodníky v Belianskych Tatrách, Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline alebo plavba Dunajcom na pltiach.

   V zimných mesiacoch je možnosť využiť lyžiarske strediská - Bachledová dolina a Strednica, v ktorých sa nachádzajú lyžiarske vleky, lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskeho výstroja, reštaurácie a bufety. V bezprostrednej blízkosti penziónu Šafrán sa nachádzajú súkromné lyžiarske vleky s možnosťou denného a nočného lyžovania.

   Priamo v Ždiari sa nachádza východiskový bod pre vysokohorskú turistiku do Belianskych Tatier: horolezectvo, cykloturistiku, jazdu na koni, lyžovanie, bežecké trate.

   V Tatranskej Lomnici sa nachádzajú rôzne možnosti športového vyžitia: tenisové kurty, bobová dráha, dráha pre kolieskové korčule, či mini golf.

   Pohodlnejším návštevníkom uľahčia výstup do vyšších polôh Vysokých Tatier lanovky.

Stravovanie:

   5-krát denne strava, pitný režim (nástup pondelok - začiatok stravovania obedom, odubytovanie v piatok do 10:00, koniec stravovania raňajkami).

Doprava:

   Vlastná - škola si zabezpečí autobus podľa vlastných možností alebo využije služby našich zmluvných dopravcov.


Cenník:

Typ ceny: žiak MŠ žiak
I. stupeň ZŠ
žiak
II. stupeň ZŠ
Pedagóg
(1 os. na 10 detí)
1
dospelá osoba
naviac
každá ďalšia
dospelá osoba naviac
vlastný
zdravotník
pobyt ŠvP
{{rowRec.pocet_dni}} dní

({{rowRec.pocet_dni-1}} nocí)

ZĽAVA!
na termíny:
{{monItem[0].label}} {{monItem[0].label}}
{{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}} {{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}} {{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}}
 
{{rowRec.ms}} {{rowRec.zs1}} {{rowRec.zs2}} 0,-€ {{rowRec.dosp1}} {{rowRec.dosp2}} 0,- €


Cena zahŕňa:

   Ubytovanie, 5-krát denne strava, pitný režim, vybavenie rozhodnutia RÚVZ.

Cena nezahŕňa:

   Príplatok za program, fakultatívny výlet, autobusovú dopravu.

Zľavy:

   1 pedagógovi na 10 detí garantujeme pobyt GRÁTIS. Suvenír od CK je pre každého účastníka grátis.


Animačný program:

   V súčasnosti neposkytujeme zabezpečenie služieb animačného programu. Viac informácií Vám poskytneme na uvedených kontaktoch.


Voľné termíny CK MV Tour pre školy v prírode:

Voľné termíny CK MV Tour pre školy v prírode:

   Pre rekreačné zariadenie nemáme žiadne voľné termíny.

 

{{monItem[0].label}} {{monItem[0].label}}
{{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}} - {{termItem.pocet_dni}} dní {{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}} - {{termItem.pocet_dni}} dní {{termItem.dfrom}}{{termItem.dto}} - {{termItem.pocet_dni}} dní
 

Na mape:

Fotogaléria: