CESTOVNÁ KANCELÁRIA
MV TOUR

1996 - 2023

27 rokov sme tu pre vás

   Cestovná kancelária MV Tour - detská cestovka s najkvalitnejšími službami v oblasti komplexnej organizácie zájazdov pre deti, mládež a rodiny s deťmi na Slovensku. Otvárame už 27. sezónu pobytov bohatých na množstvo prekrásnych zážitkov vďaka jedinečnosti služieb, ktorými chceme osloviť aj vás.

 

   Hlavnou činnosťou CK MV Tour je organizácia a zabezpečenie pobytov pre deti ako sú letné tábory, školy v prírode a školské výlety. Zabezpečujeme vlastných animátorov a animačné programy aj na objednávku. Je možné vybrať si zo širokej ponuky zájazdov a dovoleniek aj pre dospelých, individuálne skupiny a rodiny s deťmi.

   Ako jedna z prvých cestovných kancelárií na Slocvensku poskytujeme od roku 2001 možnosť takzvaného komplexného programu v školách v prírode (ŠvP). Oproti animačnému programu, či klasickej ŠvP, ktorú majú na pleciach samotní pedagógovia, komplexný program ponúka nové možnosti a vysokú spokojnosť detí i pedagógov.

   Vďaka novému rezervačnému systému je možné vybrať si z ponuky poznávacích zájazdov na Slovensku i v zahraničí. Jednotlivé zájazdy postupne dopĺňame.

   Sme členmi Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr SACKACK MV Tour je poistená proti insolventnosti v poisťovni Union, a.s.