Pre stálych, ale aj nových táborantov sme v rámci tohtoročných prázdnin pripravili ďalší turnus nášho tradičného tábora. Tento rok sa presunieme zo Západných Tatier na známy Ranč u Edyho. Čaká nás tu príjemná atmosféra a skvelá zábava. Tešíme sa na Vás.

 04

Termín: 19.08.-25.08.2018

Vek detí: 5 až 16 rokov

Rekreačné zariadenie: Ranč u Edyho

Zameranie programu: všeobecné

Kapacita tábora: 30 detí,

Počet aktuálne voľných miest: x,

Cena: 197,-€ / os.

Čo presne je započítané v cene tábora?

   Ubytovanie, stravovanie 5-krát denne, raňajky formou švédskych stolov, pitný režim, program, zdravotná i personálna nepretržitá starostlivosť o zverených účastníkov, výlet na Oravský hrad a vstupenky, pre záujemcov vozenie na koníkoch, športový a nešportový materiál, vybavenie lekárničky, zdravotník, DPH.

Čakajú nás ešte nejaké príplatky?

   Nie, všetko potrebné je započítané do ceny tábora.

Areál tábora:

Ranč u Edyho, Námestovo - Orava

  V areáli ranča neďaleko Námestova sa nachádza hotel s komplexom chatiek. Veľký areál a široké spektrum možností využitia voľného času pre malých, ale aj veľkých spolu s možnosťou pravých rančerských atrakcií.

Táborový program:

  Nedeľa
19.08.
Pondelok
20.08.
Utorok
21.08.
Streda
22.08.
Štvrtok
23.08.
Piatok
24.08.
Sobota
25.08.
 Dopoludnie  -  Táborové workshopy 1  Táborové workshopy 2  Výlet na Oravský hrad  Táborové workshopy 3 Táborové workshopy 4  Balenie
a odchod 
 Popoludnie Príchod
a ubytovanie
 Lovecká sezóna  Hádnkové bludisko Kráľovstvo
rytierov
Olympiáda  Športové
turnaje
 Večer Ruleta Šťastia  Otázniky  Večer hradov a zámkov  Modrá skrinka  MV Kvíz Cesta
do vesmíru 
 -

* v rámci Táborových workshopov sú pripravené športové aktivity, tvorivé dielničky, workshop starostlivosti o kone a iné zvieratá na ranči a astronomický workshop.
Zmeny v programe sú vyhradené v závislosti od počasia.

 

Fotogaléria "Ranč u Edyho":

Ubytovanie a sociálne zariadenia:

   v hotelovej časti 20 izieb 2, 3, 4 lôžkové s WC a sprchou, TV, chladnička.

Vybavenie a služby rekreačného zariadenia:

   jedáleň, spoločenská – konferenčná miestnosť, 6,5 ha areál s bazénom, mini zoo, tenisový a antukový kurt, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko,  detské ihrisko, krytý altánok, vlastný prístav na Oravskej priehrade.

Doprava:

  Autobusovú dopravu vzhľadom na nižší počet táborantov nerealizujeme. Deti je potrebné do tábora priviezť.

Na mape:

Ďalšie informácie o tábore:

Táborový program:

   Tradične sa zameriavame na športové i nešportové programy hry a aktivity, vedomostné a súťažno-zábavné programy. Každý si nájde "to svoje", disponujeme pestrým materiálom a skvelým technickým zabezpečením.

Táborový výlet:

   Ako každýrok aj toto leto sa vydáme na prieskum nášho prekrásneho Slovesnska využitím autobusu. Tohtoročný fakultatívny výlet nás zavedie na Oravský hrad.

Táboroví vedúci:

   Pracovníci vybraní na miesta vedúcich oddielov sú preškolení, s niekoľkoročným pôsobením v radoch externých pracovníkov CK MV Tour. Na tábory sú vyberaní na základe dlhodobo kvalitne odvádzanej práce. Externých pracovníkov prijímame prostredníctvom prijímacích pohovorov. Všetci sú pravidelne preškoľovaní v súlade s platnou legislatívou.

O nás a našich táboroch:

   Cestovná kancelária MV Tour, Trenčín organizuje tábory ako také už od roku 1996. Proces ich organizovania prešiel náročným vývojom a zmenami, ktoré majú garantovať spokojnosť detí, ich rodičov, ale aj všetkých zainteresovaných strán. Pracovníci vybraní na miesta vedúcich oddielov sú pracovníkmi s niekoľkoročným pôsobením v radoch externých pracovníkov CK MV Tour. Na tábory sú vyberaní na základe dlhodobo kvalitne odvádzanej práce. Program pripravujeme formou projektov programu, viac ako trištvrte roka pred oficiálnym začiatkom tábora...

Fotoarchív letných táborov CK MV Tour 1997-2017:

There is no image or category is unpublished or not authorized